Webové sídlo obce Závod!|nedeľa, 30 júna, 2024
PRÁVE STE TU: Home » Aktuálne správy » Krízový štáb obce Závod | Vydáva nasledovné nariadenie

Krízový štáb obce Závod | Vydáva nasledovné nariadenie

Krízový štáb obce Závod na základe zasadnutia dňa 7. 2. 2021 vydáva k aktuálnej epidemiologickej situácie v obci Závod nasledovné nariadenie:

1. Základná škola s materskou školou v obci Závod sa od pondelka 8. februára 2021 nebude otvárať. MŠ bude naďalej pracovať v režime otvorenia iba pre deti rodičov zamestnaných v kritickej infraštruktúre. Zákaz platí aj pre deti, ktoré by mali nastúpiť na adaptačný pobyt. Termín otvorenia 1. stupňa ZŠ, 9. triedy ZŠ, ŠKD a celej MŠ je stanovený na 22. 2. 2021. Podmienkou zostáva pretestovanie rodičov a pracovníkov ZŠ s MŠ v zmysle aktuálne platných epidemiologických nariadení.
  2. Obec v spolupráci s krízovým štábom OÚ Malacky a mobilnou odberovou jednotkou /ďalej MOM/, budú naďalej koordinovať čas a miesto testovania v obci Závod.
  3. V prípade, že OÚ nedokáže zabezpečiť dostatočný počet dobrovoľníkov na testovanie, testovanie sa v obci konať nebude a záujemcovia sa budú musieť testovať v zriadených stálych MOM mimo obce.
  4. V prípade, že Vláda SR, resp. iný kompetentný orgán vydá doplňujúce nariadenie či usmernenie, krízový štáb zasadne znova a rozhodne, podľa aktuálnej situácie.