Webové sídlo obce Závod!|nedeľa, 30 júna, 2024
PRÁVE STE TU: Home » NEWS » Výstavba čistiarne odpadových vôd sa blíži ku koncu

Výstavba čistiarne odpadových vôd sa blíži ku koncu

Súčasťou projektu odkanalizovania obcí Veľké Leváre a Malé Leváre je aj rozšírenie kapacity čistiarne odpadových vôd v Gajaroch. Čistiareň patrí Združeniu obcí Enviropark Pomoravie: Závod, Veľké Leváre, Malé Leváre, Gajary.

V rámci projektu bola ČOV rozšírená o novú stavebnú časť s modernými technológiami čistenia odpadových vôd. Stavebné práce sú prakticky ukončené, aktuálne prebieha inštalácia technológií čistenia v pôvodnej časti čistiarne. Všetky práce na diele budú sfinalizované v priebehu mesiaca.

Pozrite sa na rozšírenú čistiareň z vtáčej perspektívy. Zábery sú z mesiaca apríl 2024 a boli vytvorené zhotoviteľom, spoločnosťou DAG SLOVAKIA, a.s.
Projekt je podporený z fondov EÚ v rámci Operačného programu Kvalita životného prostredia.