Preskočiť na obsah

Horúce leto stále pokračuje, prázdniny sa končia a začína sa nový školský rok.

Zverejnené 30.8.2024.

Vedenie ZŠ s MŠ Závod oznamuje, že slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025
a privítanie nových prvákov sa uskutoční
v pondelok 2. septembra 2024 o 09:00 na školskom dvore.

Riadna prevádzka v MŠ a školskej jedálni pre MŠ bude zahájená od pondelka 2. septembra od 06:30. Žiaci základnej školy budú mať zabezpečené obedy v školskej jedálni od utorka 3. septembra.
Školský klub detí začína svoju činnosť v utorok 3. septembra.

Novinky v novom školskom roku

Obec Závod ako zriaďovateľ ZŠ s MŠ počas letných prázdnin spoločne pripravili pre našich školákov dve najvýraznejšie novinky.

Prvá je v exteriéri ZŠ teda na školskom dvore a je to „Náučný chodník o živote včiel“, ktoré sú najpracovitejší prírodný druhu.
Projekt vznikol za podpory: Nafta a Nadácia EPH.

Druhá významná novinka sa nachádza v interiéri a to hneď vo vestibule ZŠ vedľa bývalého školského bufetu. Tam pribudla úplne nová trieda pre žiakov. Žiaci, ktorí budú mať v nej svoju triedu sa to dozvedia v pondelok po zahájení nového školského roka.
Táto nová trieda vznikla vďaka vzájomnej spolupráce Obce Závod, ZŠ s MŠ Závod a Rodičovského združenia pri Základnej škole.